Listopad 2009

Avatary s Alexis

29. listopadu 2009 v 20:14 | Bex
Tentokrát přináším 7 nových avatarů s herečkou Alexis Bledel.

Avatary se Scarlett

29. listopadu 2009 v 16:48 | Bex
Škola mě nezajímá, učení mě nebaví, úkoly nedělám. Místo toho jsem úspěšně zapla photoshop a vytvořila pár avů se Scarlett Johansson. Tu holku nemám vůbec ráda, ale ten její shoot úplně sváděl k tvoření.

Hudba mluví, promlouvá... Slyšíš?

29. listopadu 2009 v 15:47 | Bex |  Slečna z barley-sugar
Od koho bych tento test mohla okopírovat než od ubohé Winged? Na jejím blogu vždy narazím na něco originálního, co se netváří jako bleskovka či kusovka. A toto mě opravdu zaujalo. A pokud i vy sdílíte zájem poslouchat, co nám hudba říká, zapněte jakýkoli přehrávač, najeďte na playlist, zvolte náhodné přehrávání a název písně vám už sám odpoví.

1) Pokud se tě někdo zeptá: "Je tohle dobré?", co odpovíš?
Jerk it out (Trhnout sebou)

2) Jak bys popsala sebe samotnou?
Wherewer you will go (Kamkoli půjdeš)

3) Co se ti líbí na mužích/ženách?
We used to be friends (Bývali jsme přátelé)

Chilli, sex a samba

29. listopadu 2009 v 14:39 | Bex |  Nezadržitelná vlna slovního projevu
Bez chilli. A bez samby.
Zato ve společnosti potterovského maratonu, chilského vína, které jsme z nedostatku skla museli pít z mohutných ikeáckých sklenic, což mělo za následek ranní neotřelý bolehlav, a tun nejrůznějších pochutin, které na mé postavě napáchaly tolik neplechy, které by ani svíčková se sedmi knedlíky nebyla schopná. První díl o usmrkaném kouzelníčkovi jsem byla schopna vnímat celkem dlouho. Konkrétně snad do rozhodující bitvy mezi Harrym a Quirellem, jejíž konec bych nebyla sto schopná vypátrat, kdybych tento díl pochopitelně neznala nazpaměť. V této části jsem totiž zjistila, že se dá s J. také celkem dobře povídat, a tak jsem povídala a povídala. A propovídala jsem se tak až ke konci dílu druhého, z kterého jsem zaznamenala pouze své oblíbené pasáže, jako je atak pavoučí rodinkou a zmatený Lockhart, který podezřívá Rona z obývání kanalizace.
Pak přišlo to, co přijít mělo and I know I'm a little naughty speaking about it, but I have to. Sex sám o sobě je skvělý, když však při něm slyšíte od dotyčného, jak hluboké city k vám chová a vy sami jste přesvědčeni o tom samém, a tudíž mu ta krásná slova můžete oplatit, je to neuvěřitelné. Krásné a dojemné. Vrušující a nezapomenutelné..

Chřipka brání přísunu informací.. mozek rezignuje. Ten můj určitě..

26. listopadu 2009 v 22:59 | Bex |  Nezadržitelná vlna slovního projevu
Jak se člověk, po týdnu provozování pouze těch základních činností nutných k přežití jako je válení se, čučení na hlavu vymývající seriály, požírání všeho, co za pozření stojí, a dalších obecně nenáročných věcí, dokáže přinutit k činnosti, která vyžaduje plné soustředění, mozek v provozu a smysly schopné reagovat i na ten sebemenší podnět?
Odpověď zní: VÁŽNĚ TĚŽCE! A možná bych spíš řekla, že VŮBEC. Při snaze otevřít ten zatracený sešit a pokusit se naučit "pár" stránek na zítřejší písemku, jsem bohužel selhala a při cestě ke stanovišti zpropadeného bloku formátu A4 jsem propadla amoku nekontrolovatelného luxování, převlíkání postele, zalévání veškeré flóry a sebezušlechťování, které probíhalo, podle otcova měřítka časomíry celou věčnost, v koupelně za asistence nekřesťansky drahého šamponu na barvené vlasy, malinově růžového gelu na holení, jehož vůně má ale do malin vážně dost daleko, a žiletky, jejíž ostří upadalo do komatu pro svou tupost.
A proč že vám to sem sakra píšu? Jen tak pro přehled, že ani po slavnostním výstupu z hlubin naší nerohové, nevelké a po letech užívání nebílé vany stále nesedím s nosem zabořeným do učebnice literatury, ale píšu článek, co ztratil hlavu již v začátcích a patu pro změnu ani nenašel.

Kdybych byla..

26. listopadu 2009 v 17:30 | Bex |  Slečna z barley-sugar
.. sprostě okopírované od Winged

Kdybych byla ovoce, byla bych... meloun.
Kdybych byla barva, byla bych... zelená.
Kdybych byla zvíře, byla bych... tygr.
Kdybych byla domácí spotřebič, byla bych... kávovar.

Lahodné kafe, které ani kapkou nevyhovuje mým chuťovým buňkám

26. listopadu 2009 v 16:03 | Bex |  Nezadržitelná vlna slovního projevu

Na oslavu posledního odpoledne stráveného v posteli bez jakýchkoli zbytečných a prázdných myšlenek na školní povinnosti jsem si dovolila ze svého nápojového lístku vyšoupnout zázvorový čaj s medem a citronem a po úmorném detox týdnu opět nastolit vládu kofeinovému průkopníku. Výsledek je však více než zarážející. Možná až šokující. Pro mě tedy určitě. Lahodné kafe, které obvykle chlemtám 2x až 3x denně, které drží mou hlavu (pochopitelně tak silně nabitou vědomostmi) nad lavicí a pomáhá mi podat okolí dezinformaci o mém spánkovém deficitu, přesně to kafe, které se během pár měsíců stalo vedle krabičky modrých eLeMek mou nejsilnější drogou, mi nechutná. Chvíli to dávám za vinu svým chřipkou zdegenerovaným chuťovým buňkám, o pár doušků později jim však přestávám křivdit a objevuji fakt, který se mně ani mému pozadí sakra nelíbí... POTŘEBUJU CUKR !! Po těch litrech sladkého medem opojeného čaje, cukrem nacucaných hroznech a keksech s minimálním procentem tuku dva milióny tři sta, si nedokážu své milované, vymodlené a uctívané kafe vychutnat. Ne bez křišťálově bílého sypkého (ne)štěstí. A koblihy..

Jemný update nekódovaných designů

24. listopadu 2009 v 13:49 | Bex
Více než na chřipku umírám posledních pár hodin na nudu (a přeležená záda), a proto jsem se rozhodla přidat nějaké starší (ne)grafické kousky, které jsem nedávno vykutala z hlubin svého hardisku. Nejvíce grafiky přibylo do sekce nekódovaných designů s dámskou polovičkou, takže pokud jste líní vytvářet vlastní design, mrkněte, vyberte, stáhněte, nainstalujte! :)

Zde nabízím malou ochutnávku. Kromě layů přibyl do mé grafické sbírky i jeden blend s Taylor Swift.

Hanebný pancharti - recenze

23. listopadu 2009 v 20:01 | Bex |  Byla, viděla, zhodnotila..
Film, který jsem si dlouhou dobu přála vidět. Film, který jsem v pátek konečně shlédla. A film, který nezklamal.
Válečné drama, odehrávající se v Němci okupované Francii za dob druhé světové války, představuje jakousi ideu lepšího konce při pádu Třetí říše. Tato idea se zrodila v hlavě slavného amerického herce a režiséra Quentina Tarantina, což snímku dopomohlo k obrovskému zájmu veřejnosti, báječné kritice a vyprodaným kinosálům.
První, co upoutalo mou pozornost bylo skvělé herecké obsazení. Nutno podotknout, že kromě namachrovaného Pitta a mistra "komisaře Rexe" jsem ostatní tváře viděla poprvé a popravdě to byli právě tito dva, kteří mě přiměli do kina jít. Osobitost, styl, herecký um a neuvěřitelná Bradova mimika mě opět přesvědčila o jeho různorodosti a celá jeho postava fungovala jako největší komediální prvek filmu. Jako malé dítě jsem se těšila na pasáže s Panchartama v čele s Aldem Rainem a mé očekávání bylo vždy naplněno až po okraj pomyslného kalichu spokojenosti. Osobou s tak záporným charakterem, jenže mě zaujala více než samotný upocený a stále se rozčilující Hitler, jsem byla vtažena do děje tak dokonale, že jsem si chvílemi nebyla jista, zda toho člověka proklínám nebo obdivuji. Herecký výkon Christopha Waltze, jenž ztvárnil tzv. lovce židů Hanse Landu, byl tak dokonalý, tak perfektní a tak propracovaný, že jsem nestačila popadat dech. Nikdy mě žádný hercův projev nezaujal tak jako ten Waltzův. A při pohledu na jeho vítěznou cenu za nejlepšího herce ve vedlejší roli myslím, že nejsem jediná.
O hereckém obsazení bych mohla básnit klidně i na několik virtuálních stran. Podezírám Tarantina z jakéhosi šestého smyslu co se aktérů týče, jinak si dokonalou sladěnost nedokážu vysvětlit. I když jména jako Mélanie Laurent, Eli Roth či Til Schweiger širší veřejnosti pravděpodobně povědomá nebudou, ve filmu si vysloužili obdivuhodné role, které ztvrárnili na jedničku. To má za výsledek mistrovské prolínání francouzského půvabu se sílou německého ega. A jako třešnička na dortu se tu se svou krásou tkví Diane Kruger co by německá herečka.
Co mi však na filmu vadilo, byly zdlouhavé monology, které sice do tarantinovské produkce patří, avšak díky nim mi unikalo mnoho souvislostí a chvílemi jsem si připadala totálně ztracená. Kompenzace přišla záhy a sice v podobě zpomalených akčních scénách, jejichž autentičnost podpořila vhodně zvolená hudba, sekvence plné krve, při kterých tuhla v žilách ta má krev a z nichž mnohé byly vážně dost nečekané, a v neposlední řadě četnost jazyků, které byly ve filmu použity. Shrnuto podrženo, Tarantino splnil přesně to, co sliboval a obohatil tak světovou kinematografii o další perfektní snímek. Pět z pěti. Nemohu jinak.


EDIT: Avatar zkopírován zde a přetvořen do stávající podoby mnou.. muhehe

Pondělí ve společnosti chřipky, panadolu, čaje a zdegenerovaného mozku

23. listopadu 2009 v 17:19 | Bex |  Pocity
POČASÍpočasí krásný.. ale co je mi to platný, když musim ležet v posteli
ŽVANEClehce mě znervózňuje, že postrádám chuť a že téměř zapomínám, co je to pocit hladu
PITIVOčaj.. čaj proti nachlazení.. švestkovej čaj... jahodovej čaj se smetanou.. prostě samej čaj a čaj!
TELINAdneska už flash nepropásnu!
HMM..brečim, když si uvědomím, že výlet do Vídně není nic jiného než pochcaná utopie

".. ten tvůj kocour bleje, kudy chodí!" váu! najednou je to můj kocour, ale že na něj jako na jedinýho z rodiny šišlá jak blázen a vlídný slovo by si pro něj našel i v případě, že by způsobil atomovej výbuch, to ho očividně nezajímá. Tolik ke vztahu otec a prodnešekmůj kocour.
V pátek jsem byla na Hanebnejch panchartech. A pochopitelně ani v tomhle případě Tarantino nezklamal. Jeho vytříbený vkus pro dokonalé obsazení, hudbu, typické zpomalené fáze a vlastně i originální ideu pádu Třetí říše mě přesvědčili v tom, že snad vážně neexistuje quentinovský snímek, který by stál za starou belu. Bohužel jsem byla v druhé půce podrobena pocitu stoupající teploty, což se záhy potvrdilo, a tudíž se můj romantický večer skončil místo na Slapech v posteli s čajem, teploměrem a panadolem.

Oblíbené stránky

17. listopadu 2009 v 19:54 | Bex |  Pěkně tvrdej bonbón
Na požádání nespřáteluji.
Stránky, blogy, weby, jejich výčet je pod tímto stupidním leč hyper informativním odstavcem, jsou stránkami, které ráda nevštěvuji, čtu, prohrabávám skrz na skr, komentuji či si jen vyměňuji názory, poznatky a zážitky s jejich báječnými majiteli.

Předešlé designy

17. listopadu 2009 v 18:41 | Bex |  Pěkně tvrdej bonbón
Design 15. s vlastním motivem
Nechce se mi plodit sáhodlouhý komentář o tom, jak moc se mi design hnusí, nebo naopak líbí. Pravda je mnohem jednodušší a stručnější - tenhle design mě uklidňuje. A dělá to i přesto, že díky moc hodným pánům správcům blogu není tak velký, aby se pozadí rolovalo. Což by v jiné chvíli dost dobře nefungovalo vzhledem k mému sklonu k perfekcionalismu. Tak. Nádech a výdech a upřený pohled postačí ke vnitřní vyrovnanosti mého prvního, druhého i třetího já.
23. 04. 2011 - ?
Použitý font: dafont.com
Použitá textura a PNG: deviantart.com
upraveno Bex © 2011

Design 14. ft. Matthew Fox

Hm. Nějak nemám slov. Původně to vypadalo úplně jinak, původně to bylo sestavené z mých fotek (ó jak egoistické a narcistické!).. Nakonec mou krásu předčil Matt a vzniklo to, co není ani jarní (což by se možná hodilo), není to ani pěkné a ani moc účelové. To místo na pravoboku nejsem schopná ničím zaplnit, tedy ne tím, co by tam působilo líp než pěst na oko. Uvidíme, třeba se s jarem dostaví inspirace a pan Fox bude sprostě nahrazen..
12. 03. 2011 - 23. 04. 2011
Použité ilustrace: sweetandtalented.com
Použité PNG: deviantart.com
upraveno Bex © 2011

Design 13. ft. Charlize Theron

Teoreticky by mohl design vypadat líp, prakticky jsem strašně líná a pragmaticky říkám, že tohle na pár chvil postačí. Mému oku lahodí změna z tmavého designu na design světlý, možná to má na svědomí dnešní prosluněné počasí.
Budu se snažit doladit postranní menu, zatím to však musíte přetrpět tak, jak to je.
EDIT: tak jsem si dovolila zaplácat menu samými zbytečnostmi. Při výrobě béžových titulků jsem se inspirovala na stránkách mého oblíbeného layforu. Snad mi neutrhnou hlavu.
design_13
16. 01. 2011 - 12. 03. 2011
Použité ilustrace: sweetandtalented.com
Použitá textura: deviantart.com
upraveno Bex © 2011

Design 12. ft. Angeline Jolie

Při probíráním se v množství fotek na sweetandtalented.com jsem objevila velmi staré ale zábavné fotografie Angeliny z dob, kdy ještě netušila, co znamená pojem usedlá matka aninevimkolika dětí. Vím, že v tomto čase by se hodilo asi něco více (po)Vánočního, Silvestrovského nebo alespoň krajně připomínajícího sníh, nikdy mi však nešlo dělat něco na povel. Takže asi tak..
design_11
29. 12. 2010 - 16. 01. 2011
Použité ilustrace: sweetandtalented.com
Použité textury: deviantart.com
upraveno Bex © 2010

Design 11. s vlastnoručně vyrobeným sněhovým pozadím a fotkami z kruté reality

Jemný nádech zimní atmosféry, letmá zpráva, že zatím žiju. J. se rozčiloval, že není na každé fotografii, já myslím, že jich zabíral až dost.. Pozérek.
design_12
18. 11. 2010 - 29. 12. 2010
Použité ilustrace: vlastní fotografie
upraveno Bex © 2010

Design 10. s nakreslenou holkou a kouskem králíka

Další šedý layout v řadě, šedý jako podzim (obrazně, možná spíš knižně řečeno), šedý jako moje nálada. Slečna v kožichu byla stvořena mou rukou za pomoci pidi tužky Ikea a kancelářského papíru v období neutuchající nudy. To, co sedí u jejích křivých nohou, je králík.
design_10
31. 10. 2010 - 18. 11. 2010
Použité ilustrace: vlastní tvorba
upraveno Bex © 2010

Design 09. ft. Justin Chambers

Neochvějná jednoduchost, ukradené pngčka a sexy chirurg Justin Chá, to je nový kabát tvrdého bonbónu. Nechtějte slyšet můj názor, něco se mi líbí, něco ne a výsledkem je tedy názor s názvem nula, čili žádný. Uvidíme, jak dlouho tu najde své útočiště.
design_09
1. 9. 2010 - 31. 10. 2010
Použité fotografie: greys-anatomy-online.com
Použité PNGs : deviantart.com
upraveno Bex © 2010

Design 08. ft. Twilight

Omlouvám se zasvěceným, ale i mě nakonec zasáhlo šílenství zvané Stmívání. Na své pouti italskými krásami jsem přelouskala první dva díly této úžasné ságy a už se od ní nedokázala otrhnout. Mé antisypmatie ke Kristen Stewart však stále trvají, tu holku zkrátka ráda nemám.
design_08
3. 8. 2010 - 1. 9. 2010
Použité fotografie: sweetandtalented.com
Font užitý v menu: ffonts.net
upraveno Bex © 2010

Design 07. ft. Gwyneth Paltrow

Většinou nejsem narcisní, ale faktem je, že předchozí design s Veronicou se mi dost líbil. Proto jsem docela rozmrzelá, že ho v tuhle triumfální chvíli mého návratu, nahradí tahle růžová katastrofa.
design_07
14. 6. 2010 - 3. 8. 2010
Použité fotografie: sweetandtalented.com
upraveno Bex © 2010

Design 06. ft. Veronica Mars

Modrá je dobrá, ale ne napořád.
Proto jsem se rozhodla vizáž blogu kapku změnit a ladit ho opět do tmavších odstínů. Přiznávám, jarní kousek to zrovna není, nebylo to však záměrem. Sladěnost pokladu, textu a odkazů je mizerná, tohle mi však nikdy nešlo, proto mě za to prosím příliš netrestejte.
design_06
21. 3. 2010 - 14. 6. 2010
Použité fotografie: sweetandtalented.com
upraveno Bex © 2010

Design 05. ft. Uma Thurman

Dobře, tohle bylo rychlé. Stejně jako většina z vás, i já jsem překvapena svým výkonem. Když jsem totiž ráno psala, že hodlám layout brzy vyměnit, netušila jsem, že se tomu stane už za pár hodin.
A jelikož jsem včera již po několikáté shlédla film Prime s Umou Thurman, není se čemu divit, že je tento design právě s touto herečkou.
design_05
1. 3. 2010 - 21. 3. 2010
Použité fotografie: sweetandtalented.com
upraveno Bex © 2010

Design 04. "Feel Fear"

Původně jsem zamýšlela použít tento netradiční, jednoduchý a nijak extra líbivý design pouze jako kulisu, než se vzmapatuji a opět se naplno pustím do blogaření. Hlavní záměr stále přetrvává, přesto mě stále něco nutí překopávat sekce, promazávat staré články a nové přidávat.
Vím, že tenhle lay není žádná extra třída, ani mně se nelíbí. Ale buďte trpěliví a vydržte. Věřím, že se zde v nadcházejícím týdnu objeví něco lepšího.
design_03
1. 3. 2010 - 1. 3. 2010
Použitý obrázek i text citátu : deviantart.com
upraveno Bex © 2010

Design 03. ft. Rachel Bilson

Po dvouměsíční pauze je tu nový design, který je naprosto k pozvracení. A i přestože mám Rachel ráda a tento photoshoot je dokonalost sama, modlím se za sebe i za vás, že se brzy vzchopím, opráším své photoshopské dovednosti a nahradím tuto hrůzu hrůzou alespoň trochu méně hroznou.. peace.
des_03
30. 1. 2010 - 1. 3. 2010
Použité fotografie: sweetandtalented.com
upraveno Bex © 2010

Design 02. ft. Lucy Liu

Jelikož jsem dnes neměla co dělat a učebnice by mou nudu rozhodně nezahnaly (i kdyby vzhledem k nadcházejícím písemkám měly), rozhodla jsem se změnit design. Se změnou laye jsem spojila i novou přezdívku, kterou si (snad) ponechám na dýl než na pět sekund. A na konec bych byla moc ráda, kdybyste mi k designu zanechali nějaký komentář.
17. 11. 2009 - 30. 1. 2010
Použité fotografie: sweetandtalented.com
upraveno Bex © 2010

Design 01. Unknown

Nevím jak je to možné (no, možná vzhledem k mé děravé hlavě to vím až moc dobře), ale nedokáži si vybavit první design tohoto blogu. Smutné..

Pondělní hasičské cvičení

16. listopadu 2009 v 22:02 | Bex |  Pocity
POČASÍnijak zajímavé
ŽVANECdva prsty do krku a bylo by líp
PITIVOvoda.. tentokrát perlivá :!
TELINAže jsem ale z flashforwardu viděla pěknej kus :D
HMM..jsem ráda, že je ten kluk šťastnej.. ale jsem i já?

Dobře, šťastnej je slabý slovo. Hodně slabý, když uvážim tu sms, co mi právě přišla na telefon.. Začínám být stále větší pesimista. Tenhle vztah prostě fungovat nemůže. A nebude. A byla hloupost se do toho pouštět, i když jen na 14 zkušebních dnů. Na druhou stranu je krásné být zadaná. Je to skvělej pocit, pocit, který se nedá připrovnat k ničemu jinému. To, že na vás někomu záleží, udělal by pro vás cokoliv a vždy je ochotný vám naslouchat, obejmout, políbit, je strašně krásný.
Kromě plný hlavy starostí se vztahem co spěje kamsi do neznáma byl dnešní (i když školní) den celkem fajn. A přestože jsme podle rozvrhu měli do šesti, domů jsem se dostala poměrně dřív. A to jen díky kocourkovi řediteli, který díky požárnímu cvičení odpolední výuku zrušil.. Prdelka.. Negativní na téhle akci bylo to, že se pubertální třetina naší třídy chovala jak na základce, což mělo za následek modré natelké koleno. A sice moje koleno!! Bando idiotů!

Řetězová reakce číslo 4

15. listopadu 2009 v 17:51 | Bex |  Slečna z barley-sugar
01. Křestní jméno: Helenec
02. Druhé jméno: nemám, ale chtěla bych
03. Příjmení: Dbalá :P
04. Přezdívka: Šmelena, Šméčko, Zrzka
05. Pohlaví? žena díkybohu
06. Kdy slavíš narozeniny? v dubnu
07. Znamení? beran
08. Kde bydlíš? v Praze
09. Máš přítele? dwkerjw bv&&.-§fp
10. Jak se jmenuje? no.. :D

Řetězová reakce číslo 3

14. listopadu 2009 v 23:34 | Bex |  Slečna z barley-sugar
Jakej je den? sobota
Co v tuto chvíli děláš (kromě vyplnování tohoto řetézáku)? trpim hlady
Jak ti říkají kámoši? Zrzí, Šmeleno, Šméčko, Helouši..
Máš hlad? šílenej :'(
Máš ráda čokoládu? v poslední době ani ne
Máš líbimseti? ne.. a pokud bych ho někdy měla, tak něco není v pořádku
Chodíš na chat? ne
Máš kluka/holku? oba :D
Máš doma nějaké zvířátko? kocoura

Řetězová reakce číslo 2

14. listopadu 2009 v 22:39 | Bex |  Slečna z barley-sugar
01. Kolik je hodin? 22.18 hod.
02. Kolikátého je dnes? 14. 11. 2009
03. Co je dnes za den? Sobota
04. Kolik máte ve škole hodin? víc než povoluje ministerstvo školství
05. Co vidíš z okna? Normálně chodník, trávu, lavičku a bordel, ale momentálně nic, pže je tma
06. Co vidíš z balkonu? kopec a keře
07. Co vidíš, když otevřeš dveře od svého pokoje? skříň a modrou podlahu
08. Co vidíš pod sebou? bordel
09. Co vidíš kolem sebe? šílenej bordel
10. Co vidíš na stole? do prdele, nemůžu za to, že jsem líná uklízet :D
11. Co vidíš, když zavřeš oči? jeho ♥

  Láska?!

  14. listopadu 2009 v 21:12 | Bex |  Nezadržitelná vlna slovního projevu
  love
  Co je to láska? Chi slyšet definici.. Ne slova. Toho pocitu! Motýlci v břiše? Pocit žaludku naruby kdykoli zavrní telefon sladkou smskou? Debilně otupující pocit štěstí, který se hromadí v hlavě a rozlévá teplo do celého těla?! Tohle vše cítím právě teď a jako bonus jsem pěkně zmatená. Proč mě v tuhle chvíli tyto pocity ovládají a proč po jedné noci? Po noci, která vůbec nebyla tak žhavá jako ty předešlé? Co bylo jinak, co změnilo mé uvažování a totálně zakázalo mému mozku myslet? Co se sakra stalo tak revolučního, že bych ho zrovna teď po třech letech, co ho znám, chtěla mít u sebe, cítit jeho teplo a dostat pusu do vlasů, tak jako minulou noc? Bojím se, že na tyhle otázky odpověď nenajdu.
  Ale co vím jistě je, že tenhle vztah nemá budoucnost. Jsem totiž moc velký slaboch na to, abych skrývala svoje city před okolním světem a nedávala svou lásku najevo. A jsem moc velký srab na to, abych náš vztah veřejně přiznala, protože bych tím ublížila člověku, na kterém mi záleží. Nic mi tak nepomáhá řešit tuhle prokletou situaci, která vznikla doslova přes noc a která mě nutí myslet pouze na něj a na to, jaké by teď bylo ležet schoulená v jeho náručí a držet ho za ruku.. Do prdele.

  Lunetici okupovali Starou Huť

  14. listopadu 2009 v 20:40 | Bex |  Byla, viděla, zhodnotila..
  LUNETIC, 13. LISTOPADU 2009, STARÁ HUŤ, 160 KČ, PIVO ZDARMA, CO VÍC CI PŘÁT..
  Přestože většina lidí ze včerejšího pátku 13. šílela, já jsem se nemohla dočkat večera, kdy jsem s partičkou kreténů (♥) vyrazila do Hutě, vesnice jemně vzdálené od Slap. Právě tady totiž má srdcová kapela rozjížděla své putovní turné po České republice, které započala v důsledku vydání nového alba.
  Nutno přiznat, že nové songy mě opravdu nezajímaly, mou prioritou byly Dotky, Ať je hudba tvůj lék, Chtěl bych tě líbat a Máma, které jsem si společně s klukama za šíleného řevu také zazpívala. Silným nedostatkem nebo spíše přežitkem byly remixy, které se bouhužel podepsaly na každém songu a také vystupování drogového uživatele Martina, který se za každou cenu snažil i s blonďatými vlasy vypadat jako "černej" a nevkusně a hlasitě obohacoval koncert svým rapem.. No rapem.. Jak se to vezme.
  I když byla má účast na koncertu recesí, slíbila jsem dotyčným spolu s dalšími padesáti fanoušky na parketu, že se tu za deset let opět setkáme. Tuhle akci hodnotím kladně a to nejen kvůli pivu zdarma :)


  Koncert v kapse..

  14. listopadu 2009 v 20:09 | Bex |  Zaujatá
  UŽ ZA TÝDEN!
  Tak jsem si od maminy vyžebrala první dárek pod stromeček - lístek na Talenty. Milovala jsem je od doby, co jsem je poprvé slyšela naživo, a miluji je stále, i když se mé složení playlistu přesunulo směrem k taneční hudbě.
  Tahle kanadská kapela mě prostě hodně baví a já už se nemůžu dočkat příští soboty, kdy již budu touto dobou křepčit na hity Surrender, Fallen leaves, Devil on my shoulder nebo Tears into wine..

  PoLunetická sobota

  14. listopadu 2009 v 19:07 | Bex |  Pocity
  POČASÍdneska bylo zase neobvykle krásně a teplo
  ŽVANECpřežraná kyselejma okurkama... snad mi tak chutnaly proto, protože jsou dělaný s láskou.. jiný důvod jejich konzumace neberu!!
  PITIVOvoda
  TELINAdnešní díl Goosip Girl byl dobrej.. jen je mi jemně líto Lily..
  HMM..
  nedokážu nic jinýho, než myslet na něj ♥ jak tohle udělal, vážně netuším...

  Se svou denní aktivitou jsem lehce polevila. Včera jsem se sice snažila "pociťák" sesmolit, místo toho jsem však pokaždé větu smazala a nahradila ji ještě větším blábolem. Celé to dospělo do stádia, kdy jsem s vyděšeným výrazem sledovala ručičky na ciferníku svých hodinek s krtečkem a letěla jak zběsilá s narvanou, nedovřenou taškou a neupravenými vlasy k autu svého kamaráda, který na mě netrpělivě čekal a z jeho výrazu bylo poznat že by mě nejraději proměnil v kapesní hodinky.
  Včerejší večer totiž patřil lahoďáčkům lahodnejm - Lunetikům a jejich slavnému koncertu ve Staré Huti. A jelikož nám věk již dovoluje vlastnit řidičské oprávnění, nehodlali jsme se na tuto akci kodrcat sockou. Výlet to byl povedený, a i když si kluci usmysleli, že budou hrát až od dvanácti, nám to nevadilo. Možná v tom jistou roli hrálo pivo zadarmo a pár shotů z trávy...