Lunetici okupovali Starou Huť

14. listopadu 2009 v 20:40 | Bex |  Byla, viděla, zhodnotila..
LUNETIC, 13. LISTOPADU 2009, STARÁ HUŤ, 160 KČ, PIVO ZDARMA, CO VÍC CI PŘÁT..
Přestože většina lidí ze včerejšího pátku 13. šílela, já jsem se nemohla dočkat večera, kdy jsem s partičkou kreténů (♥) vyrazila do Hutě, vesnice jemně vzdálené od Slap. Právě tady totiž má srdcová kapela rozjížděla své putovní turné po České republice, které započala v důsledku vydání nového alba.
Nutno přiznat, že nové songy mě opravdu nezajímaly, mou prioritou byly Dotky, Ať je hudba tvůj lék, Chtěl bych tě líbat a Máma, které jsem si společně s klukama za šíleného řevu také zazpívala. Silným nedostatkem nebo spíše přežitkem byly remixy, které se bouhužel podepsaly na každém songu a také vystupování drogového uživatele Martina, který se za každou cenu snažil i s blonďatými vlasy vypadat jako "černej" a nevkusně a hlasitě obohacoval koncert svým rapem.. No rapem.. Jak se to vezme.
I když byla má účast na koncertu recesí, slíbila jsem dotyčným spolu s dalšími padesáti fanoušky na parketu, že se tu za deset let opět setkáme. Tuhle akci hodnotím kladně a to nejen kvůli pivu zdarma :)Jedno krátičké handmade video pro představu, jak to v Huti vypadalo. Ráda bych řekla, že jsem z kluků zachytila víc, ale bohužel mi baterie ve foťáku vypověděla znenadání službu. Mrcha..EDIT: Obrázek k banneru zkopírován zde a přetvořen do stávající podoby mnou.. muhehe
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama