Únor 2010

Trocha sebelítosti a popojedem

28. února 2010 v 20:54 | Bex
Děti drahý, nenechte se zmást.
Toto není nový layout, článek s tradiční podobou ani navrátivší se Bex.
Toto je pouze zmínka, jakási malá vsuvka do chodu tohoto blogu, zkrátka pouze poznámka pod čarou, že Bex není mrtvá. I když.. Ona vlastně je. Po stránce, jež se času týče. Proto buďte shovívaví a dejte jí čas. Špetku času, než se vzpamatuje a načerpá nové síly. A do té doby ádié!

The resistance - Muse

5. února 2010 v 18:49 | Bex |  Hudba
Poslední dobou můžu tuhle kapelu víc než je zdrávo. A ona opravdu není moc zdravá, protože texty i melodie vás opravdu do dobré nálady nedostanou. Přesto jsem tenhle song poprvé slyšela v rozmaru dobré nálady, takže i k ní se bude nadále vázat.
A abych neplkala jen o mých pocitech a vztazích hudbě, povím vám, že tato píseň pochází od slavné skupiny Muse a název opět nese na počest stejnojmenného alba.Neschopnost a zabedněnost

5. února 2010 v 16:13 | Bex |  Pocity
POČASÍnesnáším, když taje sníh.. všechno je tak umáčený a špinavý
ŽVANECsunárkovi zdar!
PITOVOčaj
TELINAMedium
HMM..zžírá mě nepopsatelná podoba vzteku

Proč, když má člověk pocit, že je všechno krásný, plný kytiček, štěňátek a motýlků, infantilních situací a sladkejch řečiček, se všechno během jedný jediný chvíle, se kterou nemůže absolutně nic udělat, protože jak idiot leží v posteli a spoléhá na dostatečnou loajalitu a případnou moudrost jistých lidí, totálně posere?!
Odpověď nenacházím. Nebo je možná odpovědí fakt, že dostatečná loajalita a případná moudrost jistých lidí neexistuje!

Tričko jak fík

4. února 2010 v 19:05 | Bex |  Zaujatá
Proč se nezúčastnit soutěže, i když je nad slunce jasné, že tento výtvor nemá šanci vyhrát? Možná proto, že se nudím. Možná proto, že se hodně nudím, díky horečce nemůžu koukat na filmy a díky záludnému žaludku, který mi vrátí vše, co zkouším pozřít, nemohu provozovat svou nejmilejší činnost, čili jíst.
Tričko je hodně (opravdu hodně) jednoduché, ale na druhou stranu nese jméno mé oblíbené skupiny. A to je dost slušná kompenzace. Hlasování budete mít v tomto přpadě na "triku" vy, čtenáři i majitelé blogů, a proto děkuji všem, kdo se nad mým návrhem pozastaví a třeba ho i ohodnotí :)

Žaludek jak ze ždímačky..

4. února 2010 v 17:38 | Bex |  Pocity
POČASÍzkrz žaluzie jsem vlastně ani pořádně ven neviděla
ŽVANECdietka jak nikdy v mym životě
PITIVOledová cola bez bublinek
TELINAnova, prima, disney channel, zone club, axn
HMM..přestávám číst noviny..

Mnozí již možná pochopili, že poslední dva dny, co jsem se ani slovíčkem nezmínila o ničem z mého nuzného života, jsem strávila v posteli. Ne sama, ale už vůbec ne s osobou, která by toho byla hodna. Společnost mi dělala horečka, neskutečná bolest břicha a zvracení. Krásná to trojka..