Červenec 2010

Sbohem, Praho!

10. července 2010 v 21:10 | Bex
Sbohem Česká Republiko.. I když jsem měla v plánu nějaké důstojnější rozloučení, nemám času nazbyt, tudíž vám bude muset postačit rozloučení [nazdar], slib, že se budu chovat slušně [slibuji] a přání krásně strávených prázdnin [přeji krásně strávené prázdniny].. Mějte se fanfárově a držte mi palce, abych ten Italian trip vůbec přežila. Báj!


Nenávist a nesnášenlivost

6. července 2010 v 19:32 | Bex |  Pocity
Nenávidím ten pocit, kdy nenávidím sama sebe. Nesnáším, když v sobě chovám nedůvěru. Nenávidím, když si stále dokole přehrávám to, co mě nejvíc bolí. Nesnáším slzy, které se mi derou do očí před osobou, která to nenávidí. Nenávidím lži. Nesnáším přetvářku. Nenávidím nevěru.  Nesnáším a nenávidím tu bolest, kterou tyhle věci způsobují. Nenávidím ten pocit beznaděje.


I lost myself in wonderland

6. července 2010 v 18:48 | Bex |  Nezadržitelná vlna slovního projevu
pout
Tedy pokud za říši divů považuji svoji myšlenkami přeplněnou hlavu.. Popojedem.
Nikdy bych nevěřila, co všechno se může přihodit, zatímco se v horejší koupelně marně snažím přelouskat článek o hybridním Porsche 918 z časopisu svého drahého. Během usilovného snažení vyprázdnit svůj napěchovaný žaludek (omlouvám se za množství informací), jsem si konečně uvědomila původ onoho usilovného, nepřetržitého, na nervy mi lezoucího zvuku, a při pohledu z okna jsem zkoprněle zůstala stát s otevřenou pusou. Tisíce, statisíce, miliony a miliardy malých i velkých kapek neúnavně bubnovaly na bakelitovou střechu venkovního přístřešku (ano, to byl ten na nervy mi lezoucí zvuk), ničily deštěm nacucané květy pelargonií mé potenciální tchýně a konečně dovolily mým plícím hlubokého nádechu bez příměsy suchého, vařícího vzduchu.

Colorizace

2. července 2010 v 20:36 | Bex
Colorizace ráda nemám. Více méně se s nimi na mém blogu často nesetkáte. Vlastně... nesetkáte se tu s nimi vůbec, pokud mé srdéčko nezaplesá touhou zúčastnit se grafické soutěže, jejíž zadání zhotovení colorky vyžaduje. Jupík pupík!
I zde ale platí to stále dokola omílané pravidlo, a sice, že grafiku můžete používat dle libosti, jen prosím uvádějte zdroj a nezapomeňte se zmínit do komentářů.