Září 2010

Pomrvené fotografie

6. září 2010 v 20:15 | Bex |  Ostatní výplody mé fantazie
Ani nevím, proč vás zrovna tímhle otravuji. Nebo možná vím. Zkrátka a jednoduše, většinu těchto fotek jsem páchala pro internetové soutěže, které do dne zanikly a neštěkl po nich ani pes ani nic jiného, co štěkat dokáže. Mé výtvory tak nestihly spatřit světlo světa ani na okamžik, tudíž jim tuto možnost nyní dopřávám. 

Vášnivé tango

5. září 2010 v 21:58 | Bex |  Ostatní výplody mé fantazie
Pokud byste do zázračného obrázkového vyhledávače google zadali slovíčko tango, garantuji vám, že byste podobný (o mnoho lepší) obrázek našli hned na první stránce. A to z toho důvodu, že jsem si ho jednoho krásného dne ukradla jako předlohu pro svůj plakát na maturitní ples. Chápejte dobře, v hodinách designu, kterým nás mučili na střední škole, jsem nevynikala stejně tak, jako v kterémkoli jiném předmětu (pokud tedy nepočítáte hlubotisk a mé perfektní taháky, jež mi vždy vynesly jedničku a obdiv kantora.. nyní se trochu kaji.. ale ne moc), při rozdávání představivosti jsem pravděpodobně stála frontu na párek v rohlíku, a tudíž jsem neměla jinou možnost, než se zkrátka inspirovat jinde. A jelikož šlo o tvorbu plakátu maturitního plesu, v hlavě mi to okamžitě evokovalo tanec. Proč tango, nevím. Každopádně takto to dopadlo.

Free designy

3. září 2010 v 0:48 | Bex |  Grafická tvorba
Tyto designy můžete svévolně použít pro své velectěné blogy či weby a pokud mě přenádherně poprosíte, jsem samozřejmě ochotná vám layout nastavit přesně tak, jak ho vidíte v náhledu. To vše pochopitelně zcela zdarma. Pokud vaše srdéčko zatouží po kterémkoli designu, stačí splnit následující:
  • napsat si o design do komentářů (nejlépe zde a ještě lépe do nejaktuálnějšího článku.. tam je totiž jistota, že váš požadavek nepřehlédnu)
  • dodržovat a ctít copyrigt, neporušovat autorská právě a uvádět tuto stránku jako zdroj všech zdrojů

Free designy ft. Rachel Weisz #02

- použité fotografie: sweetandtalented.com
- použitá PNG, brush a textura: deviantart.com
- použitý font: dafont.com
- uvádějtě zdroj.. Bex © 2011

Free designy ft. Rachel Weisz

design_rachel
- použité fotografie: sweetandtalented.com
- použitá textura: deviantart.com
- bonus: žádný
- uvádějtě zdroj.. Bex © 2011

Free designy ft. Jessica Biel

design_jessica
- použité fotografie: sweetandtalented.com
- bonus: žádný
- uvádějtě zdroj.. Bex © 2011


Free designy ft. Sandra Oh

design_sandra- použité fotografie: greys-anatomy-online.com
- použité PNGs: deviantart.com
- bonus: 3 avatary
- uvádějtě zdroj.. Bex © 2010

Je chleba odpovědný za mou zabedněnost?

3. září 2010 v 0:14 | Bex |  Nezadržitelná vlna slovního projevu
malinovka
Ne, není. Pouze za mou přežranost a otupělost, která mě nutí po každém úporném zápolení s klávesnicí smazat vítězný řádek a propadat panice. Dnešní den byl, řekněme, nenáročně náročný. Chápejte to tak, že přestože teorie tvrdí čtvrteční nenáročnost, praxe je zcela jiná a já jsem stahaná jak pes. Vše začalo ráno, pochopitelně při vstávání do školy, kdy mi zvuk budíku připadal po třech měsících aktivního gaučingu jako zcela cizí zvuk, který záhadným způsobem vycházel z místa velmi blízkého mému levému uchu. Po neblahém, neradostném a rozhodně nedobrovolném vstávání následovala přeukrutná cesta městskou hromadnou dopravou, která byla napěchovaná dětmi, maminkami, dětmi, tatínky, dětmi,zvířaty a zase dětmi, což byl fakt, jenž mi znemožňoval dospat ukradené minuty z mého jinak dokonalého spánku. Školní program, školní prostory, školní zaměstnanci a školní návštěvníci vyšších ročníků byli třešničkou na dortu mého báječného dne, kdy školní program byl i přes své relativně krátké trvání ukrutně dlouhý (mám podezření, že za to mohou vražedné dvouhodinovky, nulové zvonění a občasné přestávky), školní prostory byly, jsou i budou malé a velmi, ale opravdu velmi studené, školní zaměstnanci oplývají značným egoismem a sebedokonalostí (viz slečna soudružka profesorka děkanka učitělka anglického jazyka, která mě drsně skorovyhodila ze třídy s neomluvenou absencí.. ach) a školní návštěvníci vyšších ročníků vyznačující se stejnou povahovou destrukcí a determinací jako již zmiňovaní kantoři.

Po dvou hodinách sociologie a aplikované psychologie, dvou hodinách strávených v mekáči, dvou hodinách tragické ruštiny, kdy se mě má kavkazská dvojice ptala raději česky, aby se vůbec něco dozvěděla, a po dvou hodinách o něco lepší angličtiny (pokud tedy nepočítám výstup soudružky slečny kantorky děkanky učitelky), jsem naštvaně, vyčerpaně a se slzami všude možně jen ne na krajíčku, upadla do spánku, díky kterému jsem приехала (10 bodů pro jedince, který tomuto slovu přijde na kloub!) na svou poslední doučovací, studovací, naučnou a  studovací hodinu ruštiny pozdě. Ne, že bych se tím nějak trápila, dvě a půl hodiny se vždy šíleně táhly a mé hodinky mi nikdy s urychlením času nepomohly, avšak na konci mě mé emoce stejně dohnaly a mně najednou bylo nesmírně líto, že tuhle dámu, rodilou mluvčí a sakra temperamentní Rusku už dvakrát týdně vídat nebudu.. 
..vaše skuhrající, rusky (ne)mluvící Bex.


Předpokládám, že mě budete za tuto
píseň značně nenávidět. Když ona je
tak staršně chytlavá! ♥