Říjen 2010

Holka a králík

31. října 2010 v 19:12 | Bex |  Ostatní výplody mé fantazie
Inspirace ke stvoření slečny byla ukradena z jednoho pánského magazínu, který se povaloval v práci mé drahé polovičky. A jelikož na golfovém hřišti neoplývají zrovna výbavou pro občasné rádoby umělce, musel mi k výtvoru postačit kancelářský papír a pidi tužka z Ikey. 
Ve skutečnosti to vypadá líp, nebo možná i ne. Každopádně mi to ubralo přibližně dvacet minut mého života, takže žádná velká námaha. Jo, a to, co jí sedí u nohy, je králík.

Nenapadá mě nic, co by objektivně vyjádřilo podstatu dění..

19. října 2010 v 21:55 | Bex |  Nezadržitelná vlna slovního projevu

sirky
Paranoia a žárlivost je ta nejhorší možná genetická výbava, jakou nám mohou milovaní rodiče předat. Věřte mi. 
Všechno by bylo mnohem snazší, kdyby nás jako embryo napojili na cokolivcobyktomubylourčený, kde by si naše matky navolily, jaký budem, až vyrostem. Jako v simsech. A ještě mnohem lepší by bylo, kdyby si do toho mohlo to malý embryo samo kecat. To bych si pak nastavila status nejlepší přítelkyně a už nikdy bych nedělala žárlivý scény nadarmo. 
Dneska nám ve škole nešel internet, což mi málem způsobilo srdeční zástavu, zánět karpálního tunelu, vnitřní krvácení do mozku, zlomenou nohu a přeraženej nos. Ne vážně. Sedět v tom baráku celej den, poslouchat kecy o cestovních kancelářích, propagačních materiálech a nějakym hradu, co je postavenej ze sádry je dost na hlavu. A zítra to bude ještě mnohem horší, vzhledem k zápočtovýmu testu, španělštině, ruštině a zbytku nudnejch hodin, kterejch je tam zase minimálně šest. Dohromady jedenáct. Zvracela bych.
A jestli si k tomu všemu zítra na rozhodnutí přečtu zamítnuto, zvracet budu určitě. Zvracet a brečet. Brečet a křičet. A taky si možná kopnu do dveří. A co udělám určitě bude, že si zapojim noťas do zásuvky, která vyhrožuje podmínečnym vyloučenim. Tak. To je vskutku plán.

Amarantové lupínky jsou fajn, pokud by slovo amarant neznělo jak harant, lupínky mi nepřipomínaly exexexex něcojakopřítele a tak nějak by mi z nich nebylo špatně...

.. už nikdy víc ty zpropadený lupínky žeroucí, Bex.


Selena Gomez nemusí být vaší silnou
stránkou. Nenutím vám jí.
Jen ten text přesně  vyjadřuje
mě a moje pocity. lalala.


Melancholie, kterou se mnou nebudete chtít sdílet. Bohužel.

18. října 2010 v 22:23 | Bex |  Nezadržitelná vlna slovního projevu
zlaty_casy
Nenutím vás to číst, protože a jelikož tomu stejně nebudete rozumět..
Kdybyste věděli to co já, tak by vám to stačilo. Kdybyste znali moje myšlenky a mohli se probírat mejma vzpomínkama, tak byste pochopili. Kdybyste cítili moje pocity a nálady, nemusela bych sem dávat nic. Teda nic krom tý fotky, pochopitelně..
Nevim proč, ale tenhle večer a vlastně i celej den si prostě pamatuju. Byl to dobrej den, skoro začátek prázdnin, vlastně den před vysvědčením. Bylo šílený vedro, natáčel se dokument pro bejvalou třídní a večer se pilo, docela dost. Pilo a kouřilo, svlíkalo ve vaně, řvalo a spalo. Vybavuju si snad všechny důležitý detaily, Britney v mobilu, moje (ještě tehdy) dlouhý hnědý vlasy, žlutý trencle represent a spací tričko, Tomášův slintající výraz kdykoliv Sára promluvila, vožralou Vackovou a jejího přítele, kterýho nikdo neznal (přesto ho dotáhla do cizího bytu), Skružnou, její křivý zuby, blbej smích a zaříznutý tanga, Jakuba a jeho sladký řeči. Vzpomínám na vítr, co mě pěkně rozcuchal, když jsem seděla v okně a přemýšlela, co by se stalo, kdybych sebou plácla dolů. Z půdního bytu. Prostě jen tak. Vím, že mi to v tu chvíli přišlo docela logický. To asi ten chlast.. 
Taky nevim, proč si pamatuju, že se hrál fotbal a proč pořád vidim rozhněvanýho fanouška, co si po Václaváku házel se železnou klikou od dveří. No on ní spíš házel než že by si s ní házel. Možná proto, že málem skončila v mojí levý noze, nebo možná proto, že jsem se málem po*rala strachy. 

Vodka s pomerančovym džusem. To se tehdy pilo. Máš voňavý vlasy. To mi tenkrát bylo řečeno. Vím, že to chceš udělat, ale nesmíš. To jsem si tehdy milionkrát opakovala..
Škoda, že už se to stalo. Škoda, že to bylo před dvěma a něco lety.
haha,
ani nevím s jakou náladou, vaše Bex.Avatary ft. Florence

14. října 2010 v 21:29 | Bex |  Avatary - Ladies
Grafiku můžete používat dle libosti, jen prosím uvádejte zdroj a nezapomeňte se zmínit do komentářů.

Zdroj použitých fotografií: unknown

florence

Kino, ryba a pocit viny

13. října 2010 v 20:27 | Bex |  Nezadržitelná vlna slovního projevu
jist,meditovat,milovat
Mám ráda nachos. Ty pikantní se salsa dipem. Kdyby se někdo ptal, sýrový dip je hnus. 
Já vím, já vím. Ale zkrátka na Vás nemám čas, což zní zle a taky je to tak myšleno. Nebo možná není a já jen žvaním, žvaním, protože nevím co psát, nemám téma ani úchvatný zážitek, nemám vlastně chuť ani náladu, jen pocit viny, že na vás kašlu. Že kašlu  na všechno, na co kašlat jde, což je v podstatě vážně všechno, pokud tedy nechcete kašlat na mámu a na tátu a na kocoura a na přítele, což já nechci. A proto taky píšu. Ne snad, že by to mámě, tátovi nebo kocourovi udělalo radost, ty by asi víc potěšila udělaná zkouška nebo ryba, ale přítel to snad ocení. A tak vám tedy dávám vědět, že stále žiju.

Byli jste někdy v Ambiente? Já jo. Dvakrát. Jednou normálně, podruhé nenormálně, jen tak na návštěvě, na lehké konverzaci a pro dvě mísy sushi. 
Taky jsem byla v kině, trochu omylem, možná spíš náhodou. Jíst, meditovat, milovat má docela přesvědčivé názory, hodně pocitů ze života, prostě žádná přikreslená realita. Akorát ten konec zmalovaný byl až až.. Ale couž, někdy holt věci nejdou tak, jak by si člověk přál. A možná si to nějaký člověk přál právě tak. Je to sporná otázka.

Asi před hodinou jsem se promrzlá vrátila domů. Dala jsem si půlhodinovou vanu, dvacetiminutové otálení v posteli a nějakou tu minutu na zorientování v časoprostoru. A stejně je mi zima, stejně mě bolí hlava, stejně je mi špatně, smutno a divně. Pro dnešek to balím.
A kdyby snad někdo našel v mém dnešním vyjadřování podobu s deníkem Ani Geislerové, zveřejňovaný na posledních stránkách měsíčníku Elle, má svým způsobem pravdu. Ne že bych se opičila, ale tenhle styl ala negramot je sakra pohodlnej..

..přiznávám, že dnes tak trochu padlá na hlavu, vaše Bex.


Myslím, že byste si měli dopřát i klip. Protože
je skvělej, hnusnej i pěknej zároveň..


EDIT: Avatar zkopírován zde a přetvořen do stávající podoby mnou.. muhehe