Prosinec 2010

Šťastný a veselý.. dodatečně

30. prosince 2010 v 21:54 | Bex |  Nezadržitelná vlna slovního projevu
haha
Vánoce v tahu a Silvestr na krku. Přemýšlím, jak si nejlépe připravit žaludek a co pít, abych si opět nenazvracela do kabelky. Dumám, jestli si vzít ty nové, sněhově bílé kalhoty v kombinace s modrým svetrem z HM výprodeje, a dopadnout jako loni, kdy z bílé byla pěkně hnusná hnědá. Hnědá na dost podezřelejch místech, ale k tomu se vyjadřovat nebudu. 
Co se svátků týče, vůbec nebyly klidné ani pohodlné. Od minulého pondělí až téměř do dneška jsem každý den trdlila někde ve městě, sháněla dary, opíjela se svařákem, obdarovávala své nešťastné prarodiče v nemocnicích nebo čekala na zpožděný vlak z Německa. Jedinou výjimkou bylo úterý, které jsem se svým drahým proválela u televize, kdy jedinou těžší aktivitou byla cesta do vedlejší "vesnice" pro dvě pizzy (pochopitelně ne pěšky, automobilem). 

A co jste vlastně našli pod stromečkem? Já musím uznat, že jsem letos byla docela hodná, pravděpodobně z toho důvodu, že jsem si většinu dárků koupila sama. Ale nekažme mi iluze, pár překvapení jsem tam přeci jen objevila - například ústní bělicí vodu, kterou mě baví plivat do umyvadla (pochopte, má dokonalou modrou barvu.. prostě labužnický požitek), nebo mraky kosmetiky, která mě snad už konečně udělá krásnou. Myslím, že bych měla taky zmínit krásné šperky od manžela, které odstrčili do pozadí mou dosavadní bižuterii. Uvidíme, jestli ji to moc nerozhněvalo..
..vaše cukrovím přežraná a yogalates zničená, Bex.