Duben 2011

Vienna

23. dubna 2011 v 22:32 | Bex |  Fotogalerie
Ačkoli jsou tomu jen dva týdny, co jsem díky jednodennímu poznávacímu zájezdu navštívila rakouskou metropoli, všechny ty nadšené pocity a nabité dojmy jsou fuč. Ne že by se ztratily úplně, řekněme, že jsou natolik líné vylézt na povrch a poreferovat vám tak, jak by se slušilo a patřilo, že raději zůstanou hluboko v mé mysli a nadále budou udržovat můj mozek ve sladké vzpomínce na toto, tak moc Praze podobné, město.

A jelikož předpokládám, že Prahu všichni znáte, ukážu vám alespoň tu odlišnou tvář Vídně.
Hundertwasserhaus ♥

Dubnový grafický apdejt

11. dubna 2011 v 11:57 | Bex
Než se s vámi podělím o své nově nabité zážitky z jarně provoněné Vídně, které můžete očekávat v nadcházejícím článku (nezaručuji však, že to bude dnes, zítra ani pozítří), aktualizuji po nekřesťansky dlouhé době sekci s grafikou a podělím se s vámi o jeden kódovaný layout (opět) s Rachel Weisz. Původně měla stránka miss-weisz.blog.cz opravdu a reálně fungovat jako fan stránka této herečky, ale vzhledem k tomu, že jsem od ledna nepohnula ani s přeložením Racheliné biografie, nemá tahle celá záležitost smysl.

Free designy ft. Rachel Weisz #02

- použité fotografie: sweetandtalented.com
- použité PNGs, brush a textura: deviantart.com
- použitý font: dafont.com
- uvádějte zdroj: Bex © 2011


Už mi zase nefunguje Mario..

6. dubna 2011 v 14:36 | Bex |  Nezadržitelná vlna slovního projevu
Respektive Vario. Ale to je fuk, stejně nevíte, o co gou..
Hned zkraje chci poděkovat holčičkám za krásné komentáře v předchozím článku, které mi držely hlavu nad vodou, díky nimž jsem se nezmítala v hlubinách deprese, a které mě nadále nutily objektivně hodnotit celou situaci. Děkuji drahé slečny.

Bylo by fér objasnit, jak na tom teď s J. jsme. Jsme na tom dobře. A to vám musí stačit. Vážně. Mám tenhle článek rozepsaný už více jak dva dny, mám v hlavě ideu čím ho zaplnit, ale přesně v tomhle bodě, na tomto místě a vždy v naprosto stejném úseku se zaseknu. Takže jsme na tom dobře. A to vám musí stačit.

Vzhledem k mé dlouhé absenci, kdy mi mozkové buňky zakrněly natolik, že si připadám jako naprotý negramot a neznalec českého jazyka, písma a vhodného a čtivého vyjádření se vůbec, vlastně ani pořádně nevím kde jsem minule skončila a kde bych tím pádem měla dneska začít. Ale vzhledem k tomu, že jsem línější, než kdy dřív, se do předchozích článků nepodívám a budu sypat souhrn událostí z fleku. YES!
Chodím do autoškoly, což možná víte, jelikož mám dojem, že jsem se tím už někdy chubila. Teorie mám úspěšně za sebou, první splněný tréninkový test na webových stránkách ministerstva dopravy také. Ale.. Nesnáším autoškolu. Nesnáším svého instruktora. Nesnáším jeho bradavici na nose. Nesnáším auta, provoz a křižovatky. Nesnáším rychlejší jízdu než 40. Nesnáším zpáteční zrcátka, retardéry a přechody pro chodce. Nesnáším úzké silnice a vysoké krajnice nad hlubokým příkopem. Nesnáším brzdu, plyn a spojku (ne nutně v tomto pořadí). Na druhou stranu si docela rozumím s řadicí pákou a ruční brzdou. Jednou budu báječný řidič.